Офіційний Дилер ТОВ ЄВРОКАР, тел.0800500023

У середині травня в Братиславі ŠKODA представила свій новий суббренд iV E-Mobility. Виробник автомобілів продемонстрував дві перші в своїй історії електрифіковані серійні моделі: повністю електричний гібридний модуль CITIGOe iV і SUPERB iV. Ці моделі втілюють в собі принципи E-Mobility Simply Clever, пропонуючи швидку зарядку, можливість долати великі відстані і доступні ціни. Таким чином, ŠKODA офіційно вступила в еру електромобільності, взявши курс на успішне майбутнє.

Електромобільність: запуск SUPERB iV і CITIGOe iV знаменує початок нової ери для ŠKODA

Автовиробник об'єднує електромобілі і мобільні рішення під брендом ŠKODA iV

Прем'єра SUPERB SCOUT: оновлена модельна лінійка SUPERB тепер з новим багатофункціональним представником

Дебют комплектація MONTE CARLO для моделей SCALA і KAMIQ

Доповнення до парку G-TEC: SCALA і KAMIQ з екологічним і ефективним CNG

ŠKODA AUTO DigiLab розширює інноваційні можливості та досвід розробки цифрових технологій

ŠKODA AUTO продемонструє всі новинки на IAA 2019 з 10-22 вересня на стенді A11, павільйон 3.0

Електричні компоненти виробляються в Млада-Болеславі з вересня 2019 року. Паралельно бренд підтримує розвиток ефективної інфраструктури: компанія планує встановити 7000 точок зарядки вже до 2025 року, інвестувавши в проект 32 мільйони євро. Одночасно з цим йде процес адаптації персоналу до вимог електромобільності - більше 13 000 працівників пройшли навчання і придбали нові компетенції.

ŠKODA SUPERB iV і ŠKODA CITIGOe iV - перші електрифіковані моделі за 124-річну історію компанії. З початку 2020 року флагманський SUPERB буде доступний з гібридним модулем, потужним бензиновим двигуном і електромотором. CITIGOe iV є першим серійним автомобілем ŠKODA, який приводиться в дію виключно електродвигуном потужністю 61 кВт. Автомобіль має запас ходу до 260 км. Крім того, що CITIGOe iV живиться тільки від батареї, він не генерує ніяких викидів в атмосферу.

Оновлений ŠKODA SUPERB вперше став доступний у версії SCOUT і отримав не тільки візуальні зміни, але і нові технологічні рішення: нові повністю світлодіодні матричні фари, ідеальне поєднання позашляхових характеристик завдяки посиленому кузову, повному приводу і пакету Rough-Road.

Додавши комплектацію MONTE CARLO для SCALA і KAMIQ, чеський бренд розширює можливості ралійної модифікації в сегментах компактних автомобілів і міських позашляховиків. Обидві моделі виглядають агресивніше завдяки яскравим чорним елементам автомобіля та додаткових опцій. SCALA G-TEC і KAMIQ G-TEC будуть додані в портфель бренду ŠKODA до кінця року як екологічні та безпечні для навколишнього середовища автомобілі.

На тлі інноваційних змін бренду ŠKODA AUTO DigiLab є ключовою і рушійною силою багатьох цифрових інноваційних процесів. Семінари, що проводяться в Празі, Тель-Авіві та Пекіні, розширюють досвід розвитку бренду в області цифровізації. Це лише деякі з численних проектів: мобільна соціальна служба CareDriver для дітей, літніх людей та людей з обмеженими можливостями, служба спільного використання е-скутерів BeRider в Празі і сервіс WeShare.

WeShare - це послуга спільного використання електромобілів, що забезпечує екологічно безпечну і стійку мобільність. WeShare допомагає зробити міста чистіше і тихіше, створюючи більше життєвого простору для всіх. Сервіс WeShare був успішно запущений в червні 2019 року в Берліні компанією VW і у співпраці з ŠKODA буде реалізований в Празі в 2020 році.