Renault в Україні представляє нову кредитну програму «Легкий кредит» від Renault Фінанс. Першими моделями, обраними для запуску програми, стали кросовери Renault — Duster, Captur, Kadjar, Koleos.

 

Унікальна програма «Легкий кредит» — це новий формат кредитування, який дозволяє придбати автомобіль в кредит на вигідних та зручних умовах – доступний авансовий внесок та оптимальний щомісячний платіж.

 

Головна відмінність програми «Легкий кредит» від класичного кредиту – в  наявності суми залишкового платежу в розмірі 30%, яку клієнт сплачує в кінці кредитного терміну.

 

«Легкий кредит» від Renault Фінанс – це можливість придбати автомобіль більш високого класу або комплектації, залишаючись при цьому в рамках запланованого бюджету, або істотно знизивши щомісячні платежі по кредиту — до 2-х разів у порівнянні з класичним кредитом.

 

Кредитування за програмою «Легкий кредит» від Renault Фінанс розраховане на 3 роки і передбачає:

  • зручний початковий внесок — від 30% від вартості автомобіля;
  • комфортні щомісячні платежі, які клієнт виплачує протягом кредитного терміну.

 

Це дозволяє значно заощадити на купівлі нового кросовера Renault, а до моменту погашення кредиту є можливість сплатити залишковий платіж наступними способами:

  • обміняти автомобіль на новий – більш високого класу або комплектації за програмою Trade in;
  • сплатити залишковий платіж самостійно та продовжити користуватися автомобілем;
  • продовжити кредит на класичних умовах кредитування ще до 2-х років до повної виплати суми  кредиту;
  • передати автомобіль дилеру, погасивши залишковий платіж.

 

Відмінною особливістю програми кредитування «Легкий кредит» є наявність гарантії викупу автомобіля дилером за ціною не нижче розміру залишкового платежу. Таким чином, Renault Фінанс надає впевненість погашення залишку кредиту незалежно від ринкових умов.

Наприклад, при купівлі нового Renault Duster вартістю від 424 900 грн за програмою  «Легкий кредит», сума щомісячного платежу складе всього 4 474 грн*.

 

Познайомитися з умовами програми «Легкий кредит» і зрозуміти її переваги можна за допомогою відео за посиланням: https://youtu.be/sMZVHs9ayDQ.

 

Унікальна кредитна програма «Легкий кредит» від Renault Фінанс -  раціональний та вигідний спосіб стати власником нового кросовера Renault. Умови кредитування за новою програмою також дають змогу придбати автомобіль в кращій комплектації або  змінювати  його  частіше.
Відвідайте офіційні дилерські центри Renault та дізнайтеся про ще більш легкі умови кредитування на нові кросовери  Renault! Детальну інформацію можна отримати за телефоном гарячої лінії 0 800 500 351 (дзвінки межах України безкоштовні) або на сайті http://www.renault.ua.

 

Три роки поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс та кваліфікованій дилерській мережі.

 

*Ви можете отримати кредит по програмі Renault Фінанс для придбання автомобіля Renault  на наступних умовах: максимальний строк – 36 місяців, максимальна сума кредиту – 2 600 000 грн, процентна ставка – 12.9 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2.50 %, комісія за відкриття поточного рахунку – 80 грн., комісія за внесення обтяження в ДРОРМ – 100 грн., комісія за отримання витягів з державних реєстрів – 199 грн. (за 1 особу). Реальна процентна ставка становить 14.79 % річних. Залишкова вартість 30%.  Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555.

 

**Кредит розраховано від цін діючих станом на 09.07.2018 на стартові версії: Renault Captur LIFE бензин 0,9  (90 к.с..) МКП-5 (механічна 5-ступнева); Renault DusterLIFE бензин 1.6 (115 к.с..) Євро-6 4Х2 МКП-5 (механічна 5-ступнева):  Renault Kadjar LIFE бензин 1.2 (130 к.с..) МКП-6 (механічна 6-ступнева); Renault Koleos LIFE Дизель 2.0  (175  к.с.) 4Х4 СVT  (варіатор) (маються на увазі рекомендовані роздрібні ціни; про ціну на обрану Вами версію та деталі програми дізнавайтесь в офіційній дилерській мережі Renault в Україні). Не є публічною офертою.

 

***Необхідною умовою є укладення із дилером договору зворотного викупу. Подробиці в офіційній дилерській мереж Renault в Україні. Умови можуть бути змінені в односторонньому порядку.